У Тальному на футбольному матчі зібрали гроші для фонду Сергія Притули

2 липня у Тальному на Центральному стадіоні лісопарку відбувся футбольний матч 3-го туру Благодійного «Кубку Героїв ЗСУ». За першість та в підтримку наших захисників змагалися дві команди – ФК «Тальне» і СК «Базис» з Кочубіївки Уманського району. У запеклій боротьбі тальнівчани все ж поступилися гостям, зігравши з рахунком 1:4.

Всі, хто відвідав матч, могли долучитися до спільної доброї справи – підтримати наших захисників фінансово. Головний тренер тальнівського футбольного клубу Федір Каплюченко розповідає, що протягом гри до благодійної скриньки вболівальники поклали 3 622 грн.. Крім того, кожна команда перерахувала по 10000 грн. на рахунок благодійного фонду Сергія Притули.

Це був неперший такий благодійний матч. Тільки, зі слів головного тренера, на одній із домашніх ігор збирали кошти для військового, який раніше грав у тальнівській команді.

16 липня ФК «Тальне» гратиме з ФК «УТК» з Паланки Уманського району. Відповідно матч також буде благодійним. Тому запрошують всіх гостей та жителів міста відвідати гру, приємно провести час, підтримати і наших футболістів, і захисників, завдяки яким можуть відбуватися такі матчі.

Марта ДОВЖУК

Читайте також: Жителька Тального розповіла, що в Німеччині українській армії допомагають навіть аптеки та магазини

Читайте нас також в Telegram!

06.07.2022 14:43
Переглядів: 557
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.