У Тальнівській спортшколі відбулися змагання з вільної боротьби

У другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. Це свято здорового способу життя та радості від спортивних перемог.

Цього року свято припало на суботу 11 вересня. У Тальнівській громаді в цей час традиційно проводяться фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи. Так, для маленьких жителів громади було організовано «Веселі старти дошкільнят», для більш старших – спортивний захід «Олімпійський день». А освітяни громади визначалися, хто найкраще грає в шашки.

Позмагатися за звання кращого змогли також юнаки віком від 8 до 18 років та дівчата (2008-2009 р. н.) на відкритій першості Тальнівської міської територіальної громади з вільної боротьби, що відбулася 11 вересня на базі дитячо-юнацької спортивної школи.

На змагання з цього виду єдиноборств, що так полюбився тальнівським спортсменам, приїхали команди з Черкас, Сміли, Звенигородки, Христинівки та с. Стецівка Звенигородського району – всього 92 учасника.

Після урочистого відкриття заходу з підняттям прапора та виконанням гімну учасники, поділені на вікові категорії, одночасно на двох килимах почали змагання. Своїх вихованців настановами й порадами підтримували тренери. Серед вболівальників було багато батьків.

З побажаннями здоров’я, сили, наснаги та віри в перемогу до учасників заходу звернулася начальниця Тальнівського відділу освіти, молоді та спорту Раїса Карман, спеціаліст відділу Любов Лозан та директор ДЮСШ Іван Шевченко.

Суддівською колегією, яку очолив тренер Тальнівської ДЮСШ Юрій Пантелей, було визначено переможців в особистому заліку та серед команд. Їх нагородили грамотами та медалями, а чемпіонів – кубками.

Вітали учасників змагань дівчатка з гурту «Енергія» (керівник Ірина Присяжнюк).

Щирі емоції на обличчях присутніх –це свідчення того, що свято спорту в Тальному вдалося на славу!

Марта ДОВЖУК

14.09.2021 16:35
Переглядів: 417
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.