Тальнівчанка терміново збирає кошти на авто для бригади військових

фото тематичне

Бухгалтер із Тального Юлія Горошко збирає кошти на автівку для артилерійської бригади, де із березня 2022 року служить її син Владислав.

Юлія каже, що авто військовим потрібно для швидкого переміщення, адже їх підрозділ виконує розвідку. Зараз у них є старенький БТР, який не завжди допомагає, а ситуації бувають різні.

Також жінка розповідає, що її син пішов у армію у травні 2017 року, у вересні підписав контракт з артилерійською бригадою. Три роки служив, тричі був на ротації в зоні ООС.

За словами Юлії, батьки товаришів по службі її сина теж у своїх містах організували збір коштів. Наразі мають суму 11 695 грн.

–Я не прошу назбирати 3000 чи 4000$, але прошу допомогти, хто скільки може. Копійка до копійки, як то кажуть, та й голому свитка. Допоможемо разом нашим воїнам, бо ми з вами спимо у своїх ліжках, у своїх домівках. Їх же життя залежить від Бога і від нас з вами.

Кожна гривня для наших захисників зараз – це вагомий внесок. Тож давайте згуртуємося та перерахуємо вже сьогодні кошти на добру справу. Адже авто на передовій – це вже шанс на Перемогу та врятовані життя!

Картка Монобанк 5375 4141 3009 8493 Горошко Юлія Володимирівна

Тая АГАВЕРДІЄВА

Читайте також: Жителька Тального виготовляє унікальні українські прикраси з бісеру

Читайте нас також в Telegram!

 

07.08.2022 14:09
Переглядів: 730
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.