Підприємця з Тального підтримав відомий пранкер

Не секрет, що поряд із ЗСУ, на боротьбу з орками встали практично всі українці. Одні плетуть маскувальні сітки, шиють розгрузки, інші консервують каші та тушонки, сушать супи та борщі, вишивають та плетуть обереги – все заради Перемоги. Є в Тальному волонтер, що на 3-D принтері друкує необхідні деталі до перископів (він їх, власне, сам і збирає), медичних бандажів та зовсім «маленьких» дрібничок, про які говорити голосно не треба. І щоб ви розуміли, Руслан Даценко не один, у так званій друкармії паралельно трудяться сотні волонтерів, які практично цілодобово наближають нашу Перемогу. Всі вони належать до тієї категорії людей, що скаржитися не будуть, зціпивши зуби йдуть до цілі. Зрозуміло, між усіма ними з усіх куточків України існує зв’язок, взаємовиручка та підтримка.

В окремих регіонах, як от у Кропивницькому та на Одещині, друкармією опікуються органи місцевого самоврядування – забезпечують принтерами, купують пластик, допомагають фінансово. Мабуть, тому, що розуміють: всі ми робимо єдину справу – наближаємо Перемогу.

У Тальнівській громаді справа з фінансуванням виглядає інакше: виділені Радою оборони гроші ніяк не можуть зайти на рахунок постачальника пластика для 3-D принтерів. А без пластика блокується все виробництво волонтера. Та й на бандажі грошей немає, а замовлення від вояків надходять на цілі взводи, роти й батальйони. Вони й звернення від командирів надсилають, часто написані від руки в польових умовах. Інколи наші з вами розгойдування з передаванням грошей і закупівлею пластику коштують людських життів!

Про те, що тальнівському волонтеру бракує грошей, дізнався відомий український пранкер Євгеній Вольнов, відомий як майор Чорнобаєв. Це він телефонує до росіян та лякає їх розповідями про смерть рідних в Україні. Отож, пранкер у своєму Телеграм-каналі розмістив допис про допомогу волонтеру. Він звернувся до своїх підписників з проханням допомогти хто чим зможе.

«Якщо ти маєш FDM 3D-принтер та бажання долучитися до Друкармії –заповни анкету (https://forms.gle/TbocRzf6xPjorxnH8) та роби свій внесок у перемогу над мордором! Якщо принтера немає, але є бажання, натхнення та ~$500 – ласкаво просимо, я розкажу, що до чого та надам вичерпні інструкції по налаштуванню», – пише Євгеній. Завдяки його підтримці Руслану вдалося назбирати певну суму, що дозволить закупити на перших порах усі комплектуючі для бандажів та забезпечити ними усіх, хто потребує.

Тому звертаємося до усіх небайдужих тальнівців, хто має можливість і бажання долучитися до важливої справи, перерахувати кошти на рахунок Даценка Руслана Монобанк: 4441114458436738 та

ПриватБанк: 4731185618500596.

Можливо, комусь відомо, де придбати якісні, проте недорогі еластичні бинти розмірами 2м на 12 см, або марлеві відрізи (10-метрові), або пакети для вакуумування, повідомляйте у редакцію газети «Новий Дзвін». Ми також шукаємо швачок, які готові шити бинти.

Не будьте байдужими, нам важлива кожна ваша гривня та будь-яка допомога.

Ліна ЯЛОВСЬКА

Читайте також: На благодійний рахунок Тальнівської громади надійшо близько 2 мільйонів гривень

Читайте нас також в Telegram!

21.06.2022 10:12
Переглядів: 1084
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.