На чому нині заощаджують жителі Тальнівщини?

► Ваша думка

Від початку повномасштабного вторгнення фінансовий стан кожного українця погіршується. Ціни на продукти та інші товари беруть верх, а хтось залишився без роботи та стабільного доходу. Ми поцікавилися у жителів Тальнівщини, чи відчувають вони на собі це погіршення та чи доводиться їм себе у чомусь обмежувати?
– Отримую маленьку пенсію, то гроші зразу відкладаю на комуналку. Що залишається, на те й виживаю. Купляю тільки найнеобхідніше – хліб, молоко, чай трав’яний заварюю, то не купляю. Зараз дорогі яйця, то в картоплю не б’ю, як раніше. За м’ясо взагалі мовчу – коли там котлету зроблю. Про новий одяг та взуття і не думаю, ходжу, в чому є, ремонтую взуття з минулого року. Свічок купила трохи, щоб були про запас, сірників, пару кілограмів цукру і солі, макаронів трохи, борошна. Дякую Богу й за це. Аби без війни.
Валентина, м. Тальне
– Чоловік був без роботи, а в нас мала дитина. Добре, що батьки допомагають. Не можу сказати, що живемо так, як і раніше – на всьому треба економити.
Тетяна, м. Тальне
– Не купую одяг, не роблю ремонти, не затіваю щось масштабне, бо на все треба гроші. Стараюся трохи відкладати, витрачати тільки на те, без чого не обійтися.
Вікторія, м. Тальне
– Постійно думаю, як і що буде завтра, боюся залишитися без роботи, беруся за підробітки. Поки на елементарні покупки вистачає. Не скажу, що бідую, але й до шику далеко. Такий час, що поробиш.
Олег, м. Тальне
– Ми знаємо як зараз гроші тяжко заробляти. Зарплати поскорочували, а продукти коштують вже як золоті. То зараз на них і економимо. Що можемо – із городу беремо, а так намагаємось дешевші і простіші продукти брати: замість гречки – ячна крупа, замість бананів – яблука. Так і живемо, а що робити?
Ольга, м. Тальне
– Менше собі всякі задоволення дозволяємо. Раніше що, отримала зарплату – з подружками на суші. Манікюр, педикюр… Зараз не так. Час не легкий, потрібно відкладати щось трохи.
Леся, м. Тальне
– Та що ж тут казати. Хотів поміняти авто ще до війни, а тепер страшно в таке вкладатись. Тому дорогих покупок поки не роблю, а так в цілому живу як і жив.
Владислав, м. Тальне
– Намагаємося заощаджувати на всьому. Одяг купуємо тільки по необхідності. Продукти теж нині дуже здорожчали, то й тут не шикуємо. Тепер до списку добавиться ще оплата за опалення, тож потрібно економити.
Мирослава, м. Тальне
– Так нині дороговартісних речей не купуємо, все по потребі. Спостерігаємо за знижками і тоді купуємо те, що дешевше. Надіємося, з часом ситуація стабілізується.
Олена, м. Тальне

Редакція газети «Новий Дзвін»

Читайте також: Називають донькою: соцпрацівниця із села на Тальнівщині понад 20 років опікується пенсіонерами

Читайте нас також в Telegram!

03.11.2022 11:37
Переглядів: 714
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.