На будівництві офісу в Тальному залили ”подушку” під фундамент

У суботу біля будівництва офісу час від часу збираються перехожі. Їм цікаво, як без зайвого ажіотажу під’їжджають багатотонні вантажівки і із стоянки насосами по трубах перекачують бетон на будівництво. Для перехожих і жителів сусідньої двоповерхівки мінімум незручностей.

Люди заглядають за паркан, що там відбувається. Говорять між собою:

“Мовчан для влади, як більмо на оці. Самі нічого в Тальному не роблять і йому не дають. Володимир Петрович построїв церкву, два прекрасні пам’ятники…Хіба він винен, що міська рада, яка все у місті знає, продала йому приміщення, під яким майже двісті років тому було кладбище. Підняли шум… Вимагають припинити будівництво… Сенсація! Офіс будувати не можна. Не гуманно! А дитяча бібліотека на кладовищі – це нормально було. Бо у нас і дитячий садок на єврейському кладовищі побудований. І зараз дітей водять туди, і нічого. Не смущають навіть надмогильні пам’ятники перед входом.

“А готель, ресторан і міська рада хіба не на тому ж кладовищі, що і дитяча бібліотека построєні? Але ж не спішать звідти вибиратися. Бо в Тальному куди не кинь, то цвинтар…”

Після випадково виявлених людських решток, будівельники припинили роботу. Вирішили за християнським звичаєм разом із священиком перепоховати тлінні останки на новому кладовищі, але міська рада заборонила. Кажуть до з’ясування обставин. Бо хвороблива уява коротковських писунів побачила в тому жертв енкаведистських розстрілів.

Приступили до будівництва фундаменту лише після обстежень об’єкта археологами і правоохоронними органами та отримання дозволів на продовження будівництва.

Нагадаємо, через деструктивну позицію колишнього мера Олександра Біленка і теперішнього керівництва міської ради, так і не виділили Володимиру Мовчану в тимчасове користування необхідну для будівництва додаткову земельну ділянку. Тому поки обмежилися лише тими роботами, які можна виконати.

Іван НЕБЕРИБІС

08.08.2016 18:23
Переглядів: 1083
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.