Фельдшерка з Легедзиного збирає гроші на авто для 110-ї бригади

Молода фельдшерка із Легедзиного, що на Тальнівшині, Аліна Скінтей кілька днів тому відкрила збір на автівку для 110 ОМБР, де служить її чоловік Володимир С.. Аліна каже, що те авто, яке є у бригаді (його купили захисники самостійно), не завжди виручає. Хлопці – артилеристи, часто виїжджають групами на завдання, просять буса. Наразі вже вдалося назбирати 96 тис грн, якщо у доларах – то це близько дві з половиною тисячі. На жаль, такої суми не вистачить навіть на старенький мікроавтобус. Аби його купити, необхідно не менше 150 тис грн.
Аліна вірить, що серед її односельців (живе родина у Тальянках), друзів, знайомих, підприємців та сільгоспвиробників Тальнівщини знайдеться сотня-друга небайдужих людей, які зможуть пожертвувати 100 грн та допомогти придбати для захисників необхідний транспорт. Пошук авто, логістику та ремонт, у разі потреби, родина бере на себе.
– Розуміємо, що всі ми вже трохи втомилися від війни та подібних прохань, але нашим бійцям немає часу втомлюватися, їм потрібно боронити нас. А хлопці без нашої допомоги не справляться, – каже Аліна і вірить, що їм таки вдасться закрити цей збір, а значить наблизити Перемогу! Каже, в уяві уже малюють з донечкою картини, як зустрічатимуть татка додому. Нехай кожен з них повернеться живим!
За детальною інформацією можна звернутись
(telephone) 068 057 58 18 Володимир
Реквізити:
4149 4993 4909 5834 Драмарецький В.Ю
4149 4991 4904 1947 Слободяник В.В

Ліна ЯЛОВСЬКА

Читайте також: Співали Гімн, молилися, знайомилися – так у Тальному відкривали літню православну школу

Читайте нас також в Telegram!

03.08.2022 15:27
Переглядів: 933
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.