Добрі справи у Тальному робити нескладно - Вісті Черкащини

Добрі справи у Тальному робити нескладно

Минулого тижня відбулася дворова зустріч із жителями вулиці Юрія Паращука, що біля цукрозаводу. Члени партії Тальнівського осередку «Слуга Народу» – кандидатка у депутати Анна Драгун та кандидат на посаду голови ОТГ Євген Безталанний поспілкувались із громадою та почули проблеми, що найбільше турбують жителів цього району. Люди скаржились на те, що частина східців, які ведуть до Тальянки, розсипалась, місцями повипадало каміння. Незручностей додавала і відсутність металевого поручня. Тим шляхом щодня проходили на роботу та додому більше тисячі мешканців цукрозаводського району.


Поруч із східцями були непрохідні «міські хащі», що заснували дорогу від вулиці Юрія Паращука та Набережної до Співочого Поля.
Тому, члени партії «Слуга Народу» Анна Драгун та Євгеній Безталанний звернулись за допомогою до місцевих підприємців та небайдужих жителів міста. Спільними зусиллями відремонтували східці, обкосили прилеглу територію, прибрали чагарники біля Тальянки.


– «Міські джунглі» поборено, східці відновлено. Тепер там не страшно ходити вечорами. Приємно прогулятись і вдень, – поділилася враженнями кандидатка в депутати від «Слуги народу» Анна Драгун.

Марина КАМІНСЬКА

15.10.2020 12:35
Переглядів: 644
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.