Україна ввійшла до числа світових лідерів з вироблення ''зеленої'' енергії - Вісті Черкащини

Україна ввійшла до числа світових лідерів з вироблення ''зеленої'' енергії

Україна увійшла до п’ятірки світових лідерів за темпами розвитку вітряної енергетики, і в перспективі, років через 50, перейде виключно на поновлювані джерела. Про це повідомляє gazeta.ua.

За перше півріччя в Україні побудували більше вітряних і сонячних станцій, ніж за весь минулий рік, але темпи можуть впасти – учасники ринку стурбовані тим, що в парламенті готуються переглянути умови будівництва вітро- і сонячних станцій і зменшити “зелений тариф”. Таку мету заявило нове співтовариство “100 RE UA”, до якого увійшли найбільші асоціації виробників “зеленої” енергії і екологи.

“Ми не можемо правила гри змінювати взагалі для інвесторів і внутрішніх, і міжнародних, заднім числом, тому що це катастрофічне значення матиме не тільки для відновлюваної енергетики, яка дуже великими темпами розвивається. Це матиме негативні наслідки для всього інвестиційного клімату в Україні” , – заявив Олександр Домбровський, голова громадського об’єднання “100 RE UA”.

“У першу чергу закон зворотної сили не має, і це якщо буде зворотна сила – то негативний вплив на інвестиції, на економіку, на рейтинг України, як політичний, так і економічний: інвесторів – немає, економіка не розвивається, люди втрачають роботу”, – заявив Андрій Конеченков, голова правління Української вітроенергетичної асоціації.

26.09.2019 19:46
Переглядів: 722
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.