Зморшки: як їх побороти

Кожна людина народжується з індивідуальною генетикою і типом шкіри, але всі люди протягом життя часто виражають свій настрій емоціями: радість, гнів. В результаті активної міміки і впливу інших факторів (несприятлива екологічна обстановка, відсутність правильного щоденного догляду, шкідливі звички) зростає ймовірність появи мімічних зморшок. Напруга і посилена концентрація уваги також викликає інтенсивну активність м’язів верхньої частини обличчя, в результаті з часом в дзеркалі можна побачити замість гладкої шкіри вертикальні зморшки між бровами, гусячі лапки навколо очей, опущені куточки рота. Якщо чоловіки таку вікову зміну сприймають досить спокійно, то для багатьох жінок – це трагедія. Але засмучуватися не варто, адже наразі існує надзвичайно багато методик корекції ознак старіння шкіри. Це зокрема апаратні, ін’єкційні, лікарські методи видалення зморшок на обличчі. Процедури проводяться у косметологічних клініках, салонах, кабінетах високоякісною і високопродуктивною технікою.

До відома зацікавлених користувачів! В Україні користується популярністю косметологічне обладнання Medicalaser. Це єдиний український виробник лазерних апаратів. З допомогою такої техніки косметологи пропонують своїм клієнтам унікальну методику омолодження – фракційну лазерну шліфовку.

Фракційна лазерне шліфування

Перевагою даної методики є те, що видимий результат досягається дуже швидко. Методика дозволяє повернути пацієнтові привабливий зовнішній вигляд і гладкість шкіри протягом 1-2 тижнів за досить доступну вартість. Фракційна лазерне шліфування – це сучасна технологія, яка не має аналогів і передбачає суттєве оновлення шкіри, сприяє виробленню колагену. Новостворені колагенові зв’язки створюють ефект армування глибоко в дермі. Шкіра стає більш підтягнутою, щільною і пружною. Крім цих важливих якостей загальний тон шкіри набуває однорідного відтінку. Ступінь впливу лазера для омолодження шкіри може варіюватися для кожного пацієнта за показаннями. Кількість процедур залежить від віку пацієнта, кількості і глибини зморшок. Окремі пацієнти відзначають ефект омолодження після процедури на 10 років.

Переваги лазерної шліфовки:

  • видалення зморшок, вирівнювання тону шкіри.
  • видалення глибокої пігментації.
  • лікування надлишкової роботи сальних залоз з метою

Кількість процедур і їх періодичність лікар може оцінити після першої процедури.

Ще популярні техніки у боротьбі зі старінням шкіри і мімічними зморшками

  1. Біоревіталізація. Виконується з допомогою гіалуронової кислоти. Прискорює обмінні процеси в тканинах і сприяє оновленню на клітинному рівні.
  2. Ультразвукова корекція. Використовується спеціальний апарат, який продукує ультразвук. Певні ділянки м’яких тканин нагріваються на глибині до 5 міліметрів. Колагенові волокна під дією температури 60 ̊-70 ̊С стискаються, а шкіра розгладжується. Така процедура допомагає зробити кругову підтяжку шкіри.
  3. Векторний ліфтинг. Ін’єкційна процедура, під час якої зморшки заповнюються по передбачуваної лінії формування. Допомагає запобігти появі глибоких складок і підтягнути овал обличчя.
  4. Ботулінотерапія. Рекомендується пацієнтам після 35-40 років. Допомагає вирівняти глибокі зморшки і практично повністю «видалити» дрібні гусячі лапки навколо очей.
  5. Радіочастотний ліфтинг. З допомогою сильнодіючих косметичних засобів виконується підтяжка обличчя, згладжуються нерівності.
  6. Глибокий пілінг. Залежно від способу очищення відрізняється за своєю інтенсивністю. Допомагає «видалити» дрібні зморшки і недоліки шкіри обличчя. Глибокі зморшки робить менш помітними і вирівнює контур обличчя.

Вибір процедури бажано робити з допомогою лікаря-косметолога.

 

17.08.2021 18:24
Переглядів: 219
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.