З робочим візитом Черкащину відвідали експерти консультативної місії ЄС

З 24 по 26 січня представники консультативної місії ЄС перевіряли впровадження інноваційної системи «Custody Records» та проєкту «Зелена кімната» у районних відділах та відділеннях на Черкащині.
Організаційна зустріч пройшла у Головному управлінні Національної поліції в Черкаської області за участі заступника начальника Сергія Коваленка, старшого інспектора з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Олександра Грами, керівників служб апарату та представників КМЄС.
У форматі наради правоохоронці та іноземні гості узгодили дії щодо подальшої перевірки територіальних підрозділі з визначенням їх готовності до впровадження проєктів.
Практичним етапом візиту було спільне інспектування територіальних підрозділів області.
За три дні перебування на Черкащині делегація перевірила Черкаське районне управління, Золотоніський районний відділ, Звенигородський районний відділ, Смілянський відділ, Канівський відділ поліції. У приміщеннях тривають підготовчі та ремонтні роботи, про терміни та хід яких кожен керівник доповів окремо.
Нагадаємо, система «Custody Records» детально фіксує всі дії щодо затриманої особи, починаючи від моменту її фактичного затримання, протягом усього періоду перебування у територіальному органі поліції та до моменту звільнення цієї особи або ж доставлення її до ІТТ, передбачає забезпечення гарантії базових прав затриманих осіб та водночас унеможливить безпідставні звинувачення працівників поліції.
Підвівши підсумок робочої зустрічі іноземні експерти відмітили позитивну динаміку щодо впровадження систем «Custody Records» та «Зелена кімната» на Черкащині. З свого боку пообіцяли активно сприяти у забезпеченні необхідним обладнанням, та іншими засобами.
Заступник начальника ГУНП Сергій Коваленко подякував іноземним колегам за підтримку та висловив сподівання на подальшу співпрацю.
28.01.2022 11:18
Переглядів: 382
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.