З 1 вересня в Україні видаватимуть біометричні посвідчення: хто їх отримає

В Україні видаватимуть біометричні посвідчення особам, які потребують додаткового захисту. З 1 вересня розпочнеться видавання відповідних документів.

Постанову про оформлення і видавання документів, що посвідчують особу, яка потребує додаткового захисту, уряд ухвалив сьогодні під час чергового засідання, повідомляє пресцентр МВС.

Особа, яка потребує додаткового захисту, це людина, яка не є біженцем, але потребує захисту, оскільки змушена була прибути в Україну або залишитися в Україні через загрозу життю.

До завершення робіт із забезпечення територіальних органів ДМС ресурсами, необхідними для оформлення і видавання біометричного посвідчення, такі документи можуть оформлюватися без безконтактного електронного носія.

За такої умови не біометричне посвідчення, оформлене й видане на підставі документів, поданих до 1 вересня 2021 року, буде чинним упродовж терміну, на який його видали.

Уряд хоче прискорити виготовлення паспортів. Документ робитимуть до трьох днів. У Києві виготовлятимуть паспорт за один день: сьогодні оформили, завтра отримали. Для обласних центрів це буде три робочих дні, тому що швидше логістика не встигає.

gazeta.ua

21.07.2021 17:32
Переглядів: 292
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.