Школярка з Тальнівщини виборола бронзу Чемпіонату Європи з боксу серед молоді - Вісті Черкащини

Школярка з Тальнівщини виборола бронзу Чемпіонату Європи з боксу серед молоді

«Для нашого району це історичний момент»

У місті Будва (Чорногорія) проходив молодіжний Чемпіонат Європи з боксу серед молоді (жінок 2002-2003 р.н). Серед фіналістів боксувала і юна Вікторія Левчук родом із Поташі, Тальнівського району. Завдяки своїй наполегливості та щоденним тренуванням дівчина стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи серед молоді. Разом з тренером Іваном Бабоєм, боксерка готувалась до поєдинків із суперницями. На Чемпіонат Європи, який тривав 10 днів у Чорногорії, з’їхалися спортсмени із 24 країн.

–Для нашого району це історичний момент. Віка молодчинка! Вона виборола бронзу, отримала почесне звання Майстра спорту України. Достойно відбоксувала, не зважаючи на те, що займається лише рік. Сергій Данилів, головний тренер молодіжної збірної України разом із тренерським штабом допомагали учасникам Чемпіонату, тому здобуті перемоги це і їхня заслуга теж, – ділиться враженнями тальнівець Іван Бабой, тренер з боксу.

Говорить, що у Вікторії велике майбутнє. У квітні наступного року в Польщі відбудеться Чемпіонат світу з боксу серед молоді. Наша тальнівчанка Вікторія Левчук буде боксувати за збірну України. Тому, готуватися до поєдинків потрібно вже зараз.

–Дуже вдячні підприємцю Володимиру Мовчану, саме завдяки його фінансовій підтримці ми змогли полетіти на Чемпіонат. Це зовсім недешеве задоволення. Напередодні змагань, я звертався до багатьох підприємців Тальнівського району. До місцевих виборів, більшість обіцяла допомагати нашим боксерам, після виборів – не допоміг жоден, крім Мовчана, який взяв на себе основну суму витрат на поїздку до Чорногорії. Висловлюю подяку також компанії «Кернел», – зазначив тренер.

На Вікторію Левчук чекають довгі та наполегливі тренування, змагання, безліч боїв. Все для того, аби юна боксерка набиралась досвіду та відточувала, вдосконалювала свою майстерність. У цьому їй допоможе тренер Іван Бабой, який бачить у дівчині перспективну спортсменку.

 

Анна ДРАГУН

23.11.2020 15:52
Переглядів: 2553
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.