Ректор Олександр Черевко: «Слава українській молоді! Слава Україні!»

12 серпня — Міжнародний день молоді. Уперше Україна відзначатиме цей день разом з усім світом.

Як зазначив ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко, «цьогоріч Україна відзначає День молоді разом з усім світом – 12 серпня. Міжнародний день молоді – це свято енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Це також свято на підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій.

Це й наше свято, бо увесь колектив Черкаського національного університету працює задля того, щоб українська молодь могла отримати якісну освіту і мати можливість реалізуватися в житті. У всі часи головне завдання студентства – вчитися. Але війна вносить свої корективи. Чимало наших студентів і викладачів залишили аудиторії і взяли до рук зброю. Тому у цей день бажаю передовсім перемоги Україні! Щоб молодь не ризикувала життям на фронті, а будувала щасливе майбутнє для себе і своєї Батьківщини. Щоб у незалежній, суверенній Україні запанував мир і відкрилося безліч нових перспектив. Вірю, що так і буде! Слава нашій молоді! Слава Україні!»

Олександр Володимирович каже, що українська молодь — найкраща. Він щодня переконується в цьому, співпрацюючи зі студентською радою ЧНУ, представниками і очільниками численних молодіжних громадських організацій та творчих колективів.

«Дякую всім молодіжним лідерам і нашій молоді за активну життєву позицію! Саме завдяки вам Україна переможе!» — наголошує він.

Своє вітання до Міжнародного дня молоді підготувала вокальна студія «Voices»:

Композиція «Студентська молодь» з репертуару гурту «Струни серця», керівник студії — Яна Боровик, звукорежисер — Анна Прокопчук

Довідково: До 2022 року День молоді в Україні відзначали в останню неділю червня. Свято мало б бути вже 26 червня 2022 року, однак, з урахуванням ініціативи молодіжних рухів і організацій України та щоб підтримати інтеграцію української молоді до європейської спільноти, в Україні змінили дату святкування Дня молоді.

Відтепер, з 1 січня 2022 року, День молоді в Україні щороку буде відзначатися 12 серпня, відповідно до указу Президента України. Україна відзначатиме цей день разом з усім світом в Міжнародний день молоді.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Читайте нас також в Telegram!

11.08.2022 14:51
Переглядів: 264
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.