''Про условия посрать в чистом поле при ледяном ветре - я просто промолчу'' - Вісті Черкащини

”Про условия посрать в чистом поле при ледяном ветре – я просто промолчу”

Солдат Збройних сил зі Звенигородки Єгор Кравчук розповів у Facebook російською про умови, в яких наразі перебувають військові у зоні АТО на Луганщині.

“Знаєте, що найстрашніше в службі ЗСУ? Ні, не обстріли. Не свист мін. Це все фігня, звикаєш… Найстрашніше на третій рік війни – це відсутність елементарних людських умов. Я не кажу про показові фоточки з далеких тилових частин, де всі одягнені з голочки, шведський стіл і білий унітаз. Я кажу про нуль. Той самий нуль, куди вже “нуліше” нікуди і попереду тільки сепаратисти, – пише він. – Це реально дістало… Коли розумієш, що твоя супернаворочена термуха наглухо прилипла до тіла, бо не мився 2-3 тижні. Що малюнок “пікселя” розрекламованої української форми можна буде розрізнити тільки після другого прання”.

За його словами, військове керівництво лише на третій рік війни зрозуміло, що було б непогано дати солдатам газові примуси. На щастя, виручали волонтери, які по можливості забезпечували приладами для нагрівання і приготування їжі.

Крім того, – додає Єгор Кравчук, – у бійців наразі немає нормальних умов сходити в туалет.

“Про умови справити нужду в чистому полі при крижаному вітрі я просто промовчу… Вибачайте, але умови побуту реально дістали”, – написав він.

ВІККА

11.01.2017 19:53
Переглядів: 555
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.