Порівняння цін, акції та групові чати: як оновили Google Pay

У вкладці Explore відображатиметься інформація про бонуси, акції, купони і інші пропозиції від компаній. Фото: unsplash

Компанія Google випустила оновлення свого додатку Google Pay, де тепер можна спілкуватися з друзями, замовляти їжу і отримувати аналіз витрат. Повідомляє gazeta.ua

Оновлення поки доступні тільки для користувачів із США, передає Liga.

Вкладка Pay, в якій користувачі раніше могли додати карти і розплачуватися ними, а також переводити гроші за номером телефону, тепер отримала чати. В особистих повідомленнях можна побачити історію перекладів, відправляти запити на переклад від друзів і просто поспілкуватися.

Google додав і групові чати, наприклад, на випадок, якщо вам потрібно розділити рахунок в кафе. Там буде відображатися і статус оплати кожної людини в частці. З’явилися чати з компаніями: в них можна подивитися історію покупок, прив’язати бонусну карту до рахунку і отримати інформацію про акції від продавців.

Також у вкладці з’явилася можливість оплатити бензин або замовити їжу: з системою співпрацюють понад 100 тисяч ресторанів і 30 тисяч АЗС.

У вкладці Explore відображатиметься інформація про бонуси, акції, купони і інші пропозиції від компаній. Якщо користувач дозволить алгоритмам Google обробляти особисту інформацію, то пропозиції стануть більш персоналізованими. Компанія зазначає, що не буде ділитися даними з продавцями.

Тут також буде сканер QR і штрих-коду, за допомогою якого можна буде відсканувати продукт в магазині і подивитися його ціну в інших місцях. Користувачі Google Pay також зможуть перевести гроші один одному за допомогою особистих штрих-кодів без необхідності обмінятися контактними даними.

У вкладці Insights сервіс покаже користувачам звіт про витрати і заощадження на основі транзакцій.

В додаток додали пошук по транзакціях: наприклад, якщо ввести слово “Їжа”, з’являться всі ресторани і магазини, де користувач витратив гроші. В Google Pay також з’являться аналог “Історій”, в яких буде коротке зведення фінансової інформації, наприклад, про великих транзакціях або про загальну суму, яку користувач перевів друзям за минулий місяць.

Оприлюднили список із 200 найпопулярніших слів, цифр, знаків і символів, які люди використовують, щоб захистити облікові записи. Найпопулярніший пароль – 123456. Понад 2,5 млн людей у світі його використовують.

20.11.2020 17:33
Переглядів: 536
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.