Депутат захотів стати... не депутатом - Вісті Черкащини

Депутат захотів стати… не депутатом

Депутат Черкаської міськради від Самопомочі Олександр Дишлюк на сьогоднішній сесії виступив, заявивши про складання депутатських повноважень.

– Я йшов на вибори у 2015 році, щоб допомагати людям. Люди повірили мені. Я бачив свою роботу у відстоюванні інтересів виборців та громади міста, – патетично говорив він. – Я пишаюся тим, що виступаю як представник «Самопомочі», що позиціонує себе як демократична команда, що прагне змінювати країну.

У такому ж стилі була вся промова депутата. Проте згодом він зазначив, що йому незрозуміла позиція деяких колег по фракції. Тож Дишлюк попросив на наступну сесію підготувати відділом ради проект рішення про складання його депутатських повноважень.

– Мабуть, буде краще скласти депутатські повноваження, – зазначив він. – Гучні заяви – звичайна практика роботи нашої фракції!

Він пообіцяв і поза міською радою робити все можливе для людей та навіть пообіцяв збирати команду для реалізації політичних проектів.

Однак секретар міськради Олександр Радуцький виступив з проханням до депутатів не підтримувати таке рішення. І депутати підкорилися, не відпустивши Дишлюка. Тоді він оголосив про вихід з фракції «Самопоміч», чим і задовольнився.

Прочерк

28.07.2016 12:42
Переглядів: 483
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.