ЦВК оприлюднило прізвища депутатів Черкаської обласної ради - Вісті Черкащини

ЦВК оприлюднило прізвища депутатів Черкаської обласної ради

6 листопада ЦВК оприлюднило результати місцевих виборів 2020. За результатами народного волевиявлення до Черкаської обласної ради увійшли 6 партій.

Політична партія ВО «Черкащани» – 18 мандатів, 67002 голоси;

Політична партія «Слуга Народу» – 12 мандатів, 45338 голосів;

Політична партія «За майбутнє» – 12 мандатів, 42663 голоси;

Політична партія «Європейська Солідарність» – 9 мандатів, 33461 голос;

Політична партія ВО «Батьківщина» – 7 мандатів, 24057 голосів;

Політична партія «Опозиційна платформа – За життя» – 6 мандатів, 19686 голоси.

Згідно підсумкового протоколу інтереси виборців в обласній раді представлятимуть 64 депутати:

ВО  «Черкащани» — 18 депутатів 

Обрані в територіальних округах:

Петренко Олег Миколайович

Воскобойник Олександр Анатолійович

Братаніч Володимир Андрійович

Сегеда Юрій Юрійович

Ткаченко Анатолій Миколайович

Коваленко Олександр Анатолійович

Тарасенко Валентин Петрович

Скіченко Анатолій Петрович

Савчук Галина Кузьмівна

Осадчий Володимир Олексійович

Віштак Ігор Анатолійович

Журба Світлана Василівна

Плічко Григорій Іванович

Обрані за списком:

Підгорний Анатолій Вікторович

Куліков Володимир Віталійович

Волгіна Світлана Іванівна

Топчій Ірина Вікторівна

Зирянова Зоя Григорівна

ПП «Слуга Народу» — 12 депутатів 

Обрані в територіальних округах:

Кондрацький Микола Іванович

Мкртчян Арсен Араікович

Яріш Анатолій Анатолійович

Таран Євген Володимирович

Новицький Ігор Валерійович

Дикун Любомир Євгенович

Данилевський Валерій Вікторович

Обрані за списком:

Лісовий Сергій Миколайович

Ніжніков Володимир Миколайович

Ковальчук Діна Василівна

Добрянська Інна Іванівна

Куклін Олег Володимирович

ПП «За майбутнє» –12 депутатів

Обрані в територіальних округах:

Вельбівець Олександр Іванович

Клімов Євгеній Петрович

Онищак Леся Віталіївна

Судакевич Валентин Григорович

Тиховська Яніна Миколаївна

Ковальчук Олександр Сергійович

Легойда Світлана Михайлівна

Обрані за списком:

Яценко Антон Володимирович

Курбет Євгеній Олександрович

Руда Наталія Сергіївна

Бондаренко Валерія Олександрівна

Маргарян Аракся Дерениківна

ПП «Європейська Солідарність» — 9 депутатів 

Обрані в територіальних округах:

Грабовський Михайло Юрійович

Радуцький Олександр Романович

Качан Наталія Георгіївна

Бабенко Вячеслав Іванович

Погорілий Віктор Григорович

Буцько Сергій Антонович

Обрані за списком:

Сущенко Роман Володимирович

Коваль Віталій Володимирович

Циганок Оксана Анатоліївна

ВО « Батьківщина» — 7 депутатів 

Обрані в територіальних округах: 

Радченко Семен Володимирович

Гончаренко Віктор Григорович

Обрані за списком:

Тренкін Юрій Васильович

Мушієк Михайло Григорович

Чен Віталій Єн-Ханович

Кравцова Наталія Олегівна

Волочай Тетяна Валентинівна

ПП «ОПЗЖ» — 6 депутатів

Всі обрані за списком:

Доманський Володимир Миколайович

Помченко Олег Вікторович

Коцур Юрій Никифорович

Сущенко Людмила Миколаївна

КалініченкоКатерина Сергіївна

Олененко Олександр Володимирович

Подаємо список депутатів, обраних у 5 виборчому окрузі, до якого входить Тальнівський район за кількістю набраних голосів:

 

Якщо брати Тальнівщину, то найбільше своїх голосів виборці віддали депутату до обласної ради Ігорю Новицькому, члену ПП «Слуга Народу», доктору філософії з економіки, генеральному директору ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія», жителю села Криві Коліна. Крім того, Ігор Валерійович увійшов у «десятку» депутатів обласної ради, які мають найбільшу підтримку виборців. Це беззаперечний доказ того, що люди хочуть змін.

Редакція газети «Новий Дзвін»

07.11.2020 09:33
Переглядів: 1622
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.