Черкащина втратила видатного журналіста і краєзнавця - Вісті Черкащини

Черкащина втратила видатного журналіста і краєзнавця

27 грудня 2020 року пішов із життя журналіст і краєзнавець із Городищини Володимир Чос. Повідомляє сайт VIKKA

Сумну звістку повідомили у Facebook його рідні та знайомі.

Володимир Григорович Чос народився 28 червня 1971 року у місті Городище. Український журналіст, письменник і краєзнавець. Багато років працював власкором черкаських обласних газет «Нова Доба», «Прес-Центр», публікувався в парламентській газеті «Голос України» та інших виданнях. Був випусковим редактором районної газети «Вісник Городищини». Є автором низки краєзнавчих, історичних книг, художніх оповідань, гуморесок. Член Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України.

«Попри прикутість до інвалідного візка, він працював і писав стільки, що не всім здоровим під силу… Мені здається, що кінець його життя – це практично кінець цілої епохи в Городищі та Черкаській області», – написала Софія Кримовська.

«Володимир, не маючи змоги залишити чотири стіни, встигав робити значно більше і якісніше від багатьох з тих, хто міг вільно рухатися. Найбільше мене вражало навіть не те, як Володя знаходив ексклюзивну інформацію для обласних і центральних ЗМІ у своєму маленькому містечку, а те, як роздобував фото до неї – у ситуаціях, коли абсолютно необмежені у русі журналісти зазвичай говорять, що знайти фото з події неможливо», – зазначив Андрій Кравець.

28.12.2020 13:18
Переглядів: 792
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.