Мер Ватутіного, що на Черкащині, заховався від депутата у чужому кабінеті (ВІДЕО)

У Ватутіному міський голова Олександр Лисюк не захотів приймати депутата Євгена Підцерковного й утік від нього. Останній намагався потрапити в кабінет чиновника, аби поговорити. Разом з ним прийшло кілька підприємців. Лисюк мовчки вийшов з кабінету та намагався не пустити народного обранця на вулицю, тримаючи двері. Після цього забіг до приміщення ЦНАПу та зачинився там.

Всі знають вже, що коїться довкола ринку. Люди, які торгують поза його межами, хотіли, аби мер почув і їхню думку, – каже Підцерковний. – Написали звернення і попросили мене, щоб я їх супроводив та допоміг. Ми прийшли до міського голови, аби поспілкуватися щодо того, як можна ці всі питання врегулювати. Я, як депутат, маю право на невідкладний прийом. Проте, коли секретарка зайшла повідомити про нас, він сказав, що не прийме. Він мовчки просто утік і закрився.

Депутат вже звернувся до поліції після цього інциденту.

Вважаю, що це перешкоджання депутатської діяльності, – пояснює Підцерковний. – Я відстоював інтереси територіальної громади. Як вирішуються всі питанні, можна побачити. На компроміс він йде чомусь лише з однією стороною. Для міста було б краще взяти базар у комунальну власність. Він для себе вирішив, що краще хай ринок візьмуть у свої руки приватні особи.

З якого питання приходив депутат, не знав, каже Лисюк. Не захотів спілкуватися через особисту неприязнь.

Я цю людину повністю ігнорую, – говорить мер. – Спілкуватися з ним я взагалі не буду. В період карантину прийому немає. Я діятиму відповідно до закону. Хто тоді з ним був, я не знаю. Але забаганки Підцерковного я не виконуватиму. Він прийшов не питання вирішити, а провокувати, щоб потім відео викласти у соцмережі. Я просто встав та й пішов. З моменту звільнення його з посади секретарі у нас неприязні відносини.

Це вже не перший подібний інцидент між мером та депутатом. Раніше Лисюк вже закривався від Підцерковного в кабінеті підлеглого, аби уникнути спілкування.

Анатолій БУЗИНА

29.05.2020 17:24
Переглядів: 4653
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.