Гороскоп від Ольги Соломки з 25 лютого по 3 березня

Овен (21.03 – 20.04)

Розпочинається новий перспективний етап у вашому житті. Ви вже придумали, чим новим ви будете займатися, відчуваєте у собі чимало сил, щоб взятися за це, вам не бракуватиме сміливості і наснаги для того, щоб розпочати рухатися у заданому напрямку.

Тілець (21.04 – 20.05)

Тиждень може здаватися занадто спокійним і навіть якимось млявим, коли все навколо немов завмерло і нічого не відбувається. Насправді йде дуже ретельна підготовча робота, яку ви не помічаєте. А вам краще зайнятися своїм здоров’ям і плануванням.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Можете потрапити в ситуацію, коли будете змагатися з іншими і доводити, що ви – найкращі у своїй сфері. Зрештою, перемога буде за вами – вами вистачить впевненості, спокою і вправності для того, щоб заявити про своє лідерство і непересічні таланти.

Рак (22.06 – 22.07)

Добре зважте з усіх боків ту заманливу пропозицію, що надійде вам цього тижня. Має бути зроблена серйозна робота, логічно все осмислено і прораховано, щоб ви були з усіх боків захищені і попереджені. Тоді успіх у подальшому буде вам гарантовано.

Лев (23.07 — 23.08)

Чим швидше ви вирушите у дорогу, тим швидше досягнете своє цілі. Тому нині не зволікайте і не розкачуйтесь, розмірковуючи – а чи туди я йду, і чи підходить мені ця швидкість. Просто вирушайте – і опинитеся в чудовому місці, від якого отримаєте і задоволення, і профіт.

Діва (24.08 – 22.09)

Готуйтеся до вручення подарунків. Уже цього тижня вас накриє тепла хвиля приємних сюрпризів і дарів від людей, вдячних вам за ваші чудові якості і вчинки. А ще вам можуть запропонувати якусь гарну поїздку, де ви зможете чудово відпочити.

Терези (23.09 – 23.10)

Чимало часу можете провести у кабінетах чиновників, де будуть вирішуватися ваші справи, але дуже повільно. І не докопаєшся, бо все робитимуть по всім правилам, згідно букви закону. Залишається лише запастися терпінням і ходити кабінетами.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Приємні та перспективні зустрічі цього тижня можуть покласти початок і добрим стосункам, і гарному бізнесу. Ваші професійні навички стануть настільки цікаві нині багатьом людям, що за вами, як за фахівцем, може початися справжнє полювання.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Доведеться робити важливий вибір, і вам здаватиметься, що вас до нього штовхають складні обставини, і що, власне, вибір не дуже і великий. Насправді, ви самі себе поставили в такі умови, і якщо ви уважно все зважите, то усвідомите, що вам є куди йти.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Зміни можуть захопити вас зненацька. Ви собі давно все порахували і ретельно запланували, аж раптом все навколо починає рухатися і ви опиняєтеся там, де зовсім не очікували. Трохи доведеться показати світу, що ви налаштовані боротись, а не пристосовуватись.

Водолій (21.01 – 19.02)

Родинні обставини змушують вас активніше займатися бізнесом, або іншим чином сприяти поповненню сімейного бюджету, ще й наперед потурбуватися про те, щоб у вас постійно були якісь кошти і ваша родина ні в чому не знала обмежень.

Риби (20.02 – 20. 03)

Перебуватимете десь серед вищих верств населення, як то кажуть, ближче до начальства. І це будуть якісь радісні події, можливо святкування чи відзначення когось нагородами. Дістанеться і вам якась приємна відзнака за минулі досягнення.

Ольга Соломка

25.02.2019 14:45
Переглядів: 702
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.