Жителям Лисянщини нічим добратися до Звенигородки - Вісті Черкащини

Жителям Лисянщини нічим добратися до Звенигородки

Відколи жителі Лисянки приєдналися до Звенигородського району, ще гострішою стала проблема із транспортним сполученням з новоутвореним районним центром. З різних причин, багатьом доводиться все частіше навідуватися до Звенигородки. Одні там працевлаштувалися, інші в лікарню, хтось до банку Аваль, бо тутешнє відділення закрили, хтось на базар, бо там ціни значно нижчі.

– Як добиратися?, – запитує пенсіонерка з Лисянки Ольга Катан. –Найперший рейс прохідного автобуса Корсунь –Умань, який курсує тричі на тиждень, відправляється з Лисянки о 8-30. Поки люди доберуться до місця призначення, то вже десята година. А скрізь – черги.

Виїхати із Звенигородки своєчасно також не завжди вдається, а після 17-30 то й взагалі нічим не доберешся. Отже, виникає питання, чому це нікому не потрібно, чому до цього часу ніхто навіть не подумає про проблему транспортного зв’язку з новоутвореним райцентром. Потрібно зрозуміти, що з сіл людям легше і дешевше добратися до Лисянки, а потім автосполученням до міста, ніж наймати таксі, чи шукати перевізника.

Іван СМОЛІЙ

 

09.03.2021 16:16
Переглядів: 2009
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.