Вулицю затопило дощовою водою: жителі одного із провулків Лисянщини б’ють на сполох

Провулок Олексія Зінченка в Лисянці на Черкащині останні проливні дощі зробили непрохідним і непроїзним. Про це жителі вулиці написали в Фейсбук, надіючись на реакцію місцевої влади.

–Можливо, голова громади Анатолій Проценко і депутати, яких ми вибирали, нарешті звернуть увагу на наш провулок, – каже при зустрічі місцевий житель Віктор Поліщук. – Тут ремонти не проводилися років 30. Колись засипали дорогу щебенем і відсівом, та й забули про її існування. Час зробив своє: дорога просіла, утворилися ковбані, які під час дощів і танення снігу заповнюються водою. Ось як зараз: три дні йдуть дощі. Я автівкою ще якось можу проїхати, а пенсіонери, школярі змушені шукати «острівці», щоб подолати ці 300 метрів «ходіння по муках», як у нас кажуть. Я особисто привіз на дорогу кілька вантажівок цегляного бою, але його й сліду немає. Все ніби провалилося крізь землю.

Вода, яка практично не вибуває з дороги, утворює глибокі промоїни, які й лякають жителів провулку. Кажуть, зараз рано темніє, і можна легко шубовснути в якусь яму. А глибина, як заміряв Віктор Поліщук, там сягає вже більше 10 сантиметрів. Ще кілька днів дощів, потерпають люди, і вода може піти під хати і на городи.

Надіємось місцева влада зверне на це увагу і вирішить питання жителів провулку.

Іван СМОЛІЙ

07.12.2021 17:12
Переглядів: 633
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.