У рамках Лісівничого тижня на Лисянщині лісівники проводили відкриті уроки та екскурсії

У рамках Тижня лісу лисянські лісівники провели ряд просвітницьких заходів для підростаючого покоління, з метою привернення уваги до лісового господарства та діяльності лісівників. Про це інформує Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Так, було проведено відкриті лісові уроки з учнями 1-х класів Лисянської ЗОШ №2, де, зокрема, йшлося про значення лісу, його роль для життя на планеті, для людини. На уроках нагадали правила поведінки в лісі та розповіли про цікаві аспекти роботи лісівників. Уроки проводили учні Лисянського шкільного лісництва та головний лісничий підприємства Віталій Марусіч.

А от для учнів Лисянського шкільного лісництва було організовано екскурсію до Шевченківського лісництва, де школярів ознайомили з основними напрямками діяльності підрозділу, головними завданнями та здобутками. Школярі побували на лісовому розсаднику та пройшлися еколого-просвітницькою стежкою “Шевченківська дача”. Особливістю екологічної стежки є те, що впродовж всього маршруту встановлені аншлаги – інформаційні таблиці, за допомогою яких можна ознайомитися із характеристиками лісових насаджень та загальною інформацією про ту чи іншу зупинку, яких загалом нараховується десять.

17.09.2019 11:32
Переглядів: 694
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.