Щоб сталося диво, хворому 4-річному Богданчику не вистачає 50 тисяч євро

Богдан Олексієнко з Семенівки на Лисянщині народився із вродженою злоякісною пухлиною наднирника і вже мав метастази в легенях та печінці. Та завдяки багаторічній хіміотерапії в Україні, пухлину вдалося зменшити, а легені – очистити. Тепер єдиний його шанс на життя – імунотерапія за кордоном. Лікарі кажуть, що хлопчик має всі шанси. Зараз він з мамою знаходиться в університетській клініці міста Грайсфвальд.
– Останні дні перевернули наше життя на 180 градусів. Ще тиждень тому ми не вірили, що вийде зібрати таку велику суму грошей, а це тисячі євро, на лікування в одній із найкращих лікарень Німеччини, і що нам вдасться зберегти дату прийому в професора Лоде. Майже за добу нам довелось зібрати речі, купити квитки, організувати трансфер, знайти квартиру в Німеччині і багато іншого. Ми все встигли, дякуючи нашим волонтерам, небайдужим людям. Ми жили надією і вірили в краще, але розуміли, що дива може і не бути. Ми його чекаємо майже 4 роки, – написала у Фейсбук напередодні від’їзду в Німеччину мама Богдана Любов Олексієнко.
Щоб урятувати життя 4-річного Богданчика, ще не вистачає 50 тисяч євро, і мама вже з Німеччини звернулася до всіх небайдужих людей з проханням допомогти зібрати цю суму. Щоб диво, в яке стільки років вірила її родина, сталося. Це і є справжнє людське щастя.

Реквізити для допомоги:
Приват Банк
5167 9856 6050 6981
Любов Олексієнко

Олександр ЩЕРБАТЮК

25.03.2020 14:12
Переглядів: 963
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.