«Перший візит нардепа вселив надію»

21 листопада у залі засідань Лисянської селищної ради відбулася перша зустріч виборців із народним депутатом України по виборчому округу №199 Сергієм Нагорняком.

На зустрічі були присутні представники органів виконавчої влади району, районної та селищної рад, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, громадські активісти. Народний депутат у формі діалогу поспілкувався з усіма, хто до нього звернувся із своїми проблемами, і пообіцяв жодну з них не залишити без уваги. Зокрема, директор районного будинку дитячої та юнацької творчості Ніна Проскура і завідуючий Виноградською амбулаторією сімейної практики Микола Шевченко порушили питання фінансування цих закладів, які з переходом в ОТГ постали дуже гостро. Зокрема, сказав він, що медичні працівники через недофінансування вже почали масово звільнятися. Керівники ветеранських організацій Анатолій Мовчан і Галина Славінська стурбовані тим, що об’єднання ветеранів війни і праці сьогодні залишилося без будь-якої підтримки держави, «навіть листівку до ювілею ветерана нема за що купити».

Сергій Нагорняк також вислухав представників аграрного бізнесу, сільських голів, підприємців. Основним було питання зняття мораторію на продаж землі. Народний депутат висловив особисту позицію щодо нинішнього формату законопроекту: «Я ще під час виборчої кампанії пообіцяв людям, що не голосуватиму за продаж землі. І свого слова дотримав, хоч були і тиск, і дзвінки, і погрози. Звісно, ринок землі потрібний, але він має відповідати виключно інтересам тих, хто її обробляє». Він заявив про готовність допомагати і підтримувати дієві пропозиції всіх, кому не байдужа доля землі, і людей, які на ній працюють. Далі були підняті проблеми ремонту доріг, зайнятості населення, втілення на місцях медичної реформи, тощо.

Опісля відбулося відкриття громадської приймальні народного депутата за адресою: смт Лисянка, площа Миру, 30 (адміністративна будівля селищної ради, перший поверх). Помічником-консультантом народного депутата Сергія Нагорняка по Лисянському району працюватиме Станіслав Койдан. Цього дня народний депутат взяв участь також у відкритті модернізованого приміщення Лисянського лісництва.

«Перший візит нардепа вселив надію. Він позаписував всі наші скарги, прохання, дав контактні телефони, не відмовив у допомозі нікому, хто звернувся до нього під час зустрічі», – з оптимізмом заявив один із найстаріших виборців Анатолій Мовчан.

Олександр ЩЕРБАТЮК

01.12.2019 16:39
Переглядів: 1312
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.