Олександра Вакуленко втретє стала чемпіонкою світу - Вісті Черкащини

Олександра Вакуленко втретє стала чемпіонкою світу

17-літня лисянка Олександра Вакуленко у складі збірної України з 29 вересня по 2 жовтня взяла участь у Чемпіонаті світу з панкратіону (синтез боротьби та рукопашного бою) у Грузії, і повернулася звідти із золотою медаллю.

“Взагалі, шлях до перемоги зайняв у мене два роки наполегливих тренувань і участі в різного рівня змаганнях. Моєю суперницею у фіналі була грузинка, і ця перемога для мене була дуже важливою”, – каже Олександра Вакуленко.

Кілька років тому на чемпіонаті Європи в Росії вона здобула “золото” серед дівчат у своїй віковій групі і побила непереможних чеченських хлопців. Потім стала трикратною чемпіонкою України, срібною призеркою з боротьби джиу-джитсу та чемпіонкою світу з панкратіону та джиу-джитсу в Хорватії і Турції. Всі бої спортсменка закінчувала достроково.

“До занять боротьбою заохочував тато, він віддав мене в секцію джиу-джитсу в Лисянці, а коли вона закрилася, двічі на тиждень возив мене на тренування аж під Київ, до тренера з міста Миронівка Максима Морозенка. Він облаштував вдома невеличкий спортзал, де я тренувалася сама і навчала вже своїх вихованців, організувавши секцію бойових єдиноборств,” – розповіла дівчина.

Закінчивши Лисянську ЗОШ №2, Олександра цьогоріч поступила до Київського національного університету фізкультури та спорту. Хоче стати професійним тренером. У виші ходить до секції тайського боксу. Має близько 60 медалей різного ґатунку. Більшість – золоті.

Олександр ЩЕРБАТЮК

04.10.2016 14:18
Переглядів: 1411
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.