Новий рік у Лисянці: Резиденція Діда Мороза, казковий ліс і жива красуня-ялинка

У Лисянці на Черкащині з 19 по 30 грудня Дід Мороз приймає дорослих і дітей у своїй Резиденції, яка знаходиться на першому поверсі адмінприміщення місцевої громади. У кожного є можливість зробити селфі біля святково оформлених фотозон, побачити виставку «Ялинкових прикрас» та поспілкуватися з головним персонажем казкового лісу, оформленого в просторому фойє – Дідом Морозом.
– Такого новорічного дива у Лисянці ще не бачили, – розповіла начальник відділу культури, молоді й спорту Лисянської територіальної громади Тетяна Синицька. – Хотілося зробити щось незвичайне, захоплююче і таємниче. Майже тиждень працівники апарату нашого відділу, будинку культури, музею, Будинку творчості проявляли всі свої таланти, креатив, щоб подарувати дітям незабутні враження. Тепер сюди приходять, приїжджають сім’ями з усієї громади, щоб зробити знімок, відчути незабутню атмосферу свята.
Є в Лисянці небайдужі люди, які допомагають втілювати дива в життя. Нещодавно до Резиденції завітали депутати Лисянської селищної ради з солодощами. Їх отримували маленькі відвідувачі, розповівши вірша, заспівавши пісню чи написавши листа.


А дорослі з нетерпінням очікують Нового року, коли можна буде традиційно зібратися під сяючою вогнями ялинкою в центрі селища. Вже більше десяти років як тут відмовилися від привозних пухнастих красунь і виростили на площі свою ялинку, яку урочисто відкривають в день Святого Миколая і яка стоїть прикрашена до завершення новорічно-різдвяних свят.

Іван СМОЛІЙ

Читайте також: У Лисянці Святим Миколаєм «працює» священник місцевої церкви

31.12.2021 11:10
Переглядів: 678
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.