У Лисянці Святим Миколаєм «працює» священник місцевої церкви

Ось і настала найчарівніша пора новорічних та різдвяних свят! Для усіх діточок цикл зимових свят, звичайно ж, розпочав День Святого Миколая. «Він несе дарунки добрі У своїй великій торбі…» Головний Святий Миколай Лисянщини, обов’язки якого вже четвертий рік поспіль виконує священник церкви Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ отець Іван Мазур, цілий рік готувався до цього дня. Відкладав кошти, домовлявся з поліграфічним підприємством.
«У Львові мені виготовили більше 1200 коробочок для цукерок. Склеював я їх сам, пакував солодощами, щоб встигнути до свят. А кошти на це протягом року заробляв на похоронних службах, освяченні приміщень. Для мене це найрадісніша пора – бачити як загораються дитячі очі, побачивши Миколая, як чекають від нього дарунків. Це буде найкращим спомином все їхнє життя», – поділився священник.
З нетерпінням очікували приходу добродія Миколая найменші учні Лисянських шкіл, Бужанської територіальної громади та вихованці дитсадків. Вчили вірші і пісні, прикрашали ялинки. Миколай кожному вручив подарунки, взамін попросивши дітей весь наступний рік бути чемними, слухняними, добре вчитися, творити добрі справи.

Іван СМОЛІЙ

23.12.2021 14:07
Переглядів: 620
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.