На Лисянщині перевірили дотримання карантинного режиму - Вісті Черкащини

На Лисянщині перевірили дотримання карантинного режиму

Ситуація на Лисянщині залишається напруженою. Кількість захворювань невпинно зростає. З початку року захворіло 350 осіб, а з 1 березня вже 114 осіб. У «ковідному» відділенні Лисянської лікарні знаходиться 31 хворий.

Днями спеціалістами районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області за участю представників органів місцевого самоврядування та нацполіції було проведено комісійну перевірку дотримання «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID – 19». Було перевірено 46 об’єктів нагляду: магазини продовольчої та непродовольчої торгівлі, перукарні та офісні приміщення. Порушення виявлено майже на кожному другому об’єкті.

«Основними порушеннями є допуск до роботи працюючих без проведення температурного скринінгу, на вході до закладів не організовані місця для обробки рук відвідувачів антисептиками, відвідувачі не завжди дотримуються маскового режиму, часто для проведення вологого прибирання виробничих приміщень, поверхонь, дверних ручок, підлоги замість дезінфікуючих засобів використовується «Білизна», що не є дезінфікуючим засобом, не організовано збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни) з подальшою утилізацією», – розповіла начальник районного управління ГУ Держпродспоживслужби Світлана Гребеннікова.

Під час рейду-перевірки було складено 3 протоколи про адміністративні правопорушення. Але виявлено і заклади, де чітко дотримуються рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів. Це магазини «Материк», «Аврора», «Економ плюс», «Планета сиру», перукарні «Цирульня» та «Татьяна».

Світлана Гребеннікова також повідомила, що розсадником хвороби часто є громадський транспорт. Якщо в таксі ще вимагають вдягати маски, то в автобусах часто цим ігнорують.

Іван СМОЛІЙ

23.03.2021 17:52
Переглядів: 1375
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.