МИКОЛА ГОГОЛЬ І КАЗКОВА КАРЕТА : ЯК У ЛИСЯНЦІ ПРОВОДЖАЛИ ЗИМОВІ СВЯТА

Біля головної ялинки Лисянки на Меланки відбувся Різдвяний вертеп . Усі охочі мали змогу відчути справжню атмосферу Різдва завдяки театралізованому оформленню вертепу. Адже вертеп – одна із найяскравіших традицій Різдва, яку українці бережуть протягом багатьох століть.

Зробити святкування кращим та яскравішим допомогли такі вокальні колективи як «Калина» Хижинського СБК та «Орхідея» Дашуківського СБК, які подарували глядачам віночок колядок та щедрівок. До речі, хижинські аматори сцени представляли Лисянщину у Шполі на новорічному вертепі «Щедрий вечір-добрий вечір!» за участю 23 народних аматорських фольклорних колективів області. Звідти привезли Почесну грамоту і подарунки від організаторів свята.

А самодіяльні актори міні-театру «Весела корчма» районного будинку культури Олег Короленко, Оксана Нетребенко, Ніна Захарченко, Катерина Шуляка, Антон Маленко та Наталія Котляр прямо на площі талановито розіграли уривок з п’єcи Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом».

В казкову атмосферу новорічних свят, які вже закінчуються, занурили жителів селища і щедрувальники Лисянського професійного аграрного ліцею, одягнуті в українське національне вбрання. Вони побували з новорічними побажаннями, піснями в установах і організаціях райцентру, даруючи всім чудовий настрій. Справжнє захоплення і здивування викликав їх транспорт – казкова білосніжна карета, в яку був впряжений баский кінь. Її на замовлення змайстрували умільці цього навчального закладу.

Степан Візіренко

15.01.2020 13:14
Переглядів: 1062
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.