Лисянські хлопці служитимуть у Нацгвардії та на кордоні

З 1 жовтня до 31 грудня в Україні триває призов на строкову військову службу. Лисянщина вже відрядила 12 юнаків і чоловіків до різних військових частин. До кінця року ще 8 наших земляків підуть виконувати свій громадянський обов’язок.

– Підлягають призову на військову службу придатні за станом здоров’я до військової служби чоловіки від 18 до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, – розповів Лисянський військовий комісар Сергій Рукавець. – Вони проходитимуть службу у навчальних підрозділах військових частин на території країни. Участь в проведенні АТО-ООС на території Донецької та Луганської областей призовники не будуть брати. Про це ми постійно нагадуємо і їм і їх батькам.

Цього року,у зв’язку із пандемією COVID-19, як і під час весняно-літнього призову обов’язковим для призовників, які відправлятимуться до військових частин, є результат тесту на коронавірус.

Загалом Збройні Сили України поповняться 290 призовниками з Черкащини. Вони служитимуть в Національній Гвардії України, Державній Прикордонній Службі України та Державній Спеціальній службі транспорту.

Іван СМОЛІЙ

17.10.2020 12:56
Переглядів: 647
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.