Лисянка два дні була боксерською столицею - Вісті Черкащини

Лисянка два дні була боксерською столицею

29-30 червня у Лисянці на сцені районного будинку культури проходив I всеукраїнський турнір з боксу «На землі Богдана і Тараса», в якому взяли участь найсильніші команди з Черкаської, Київської областей, Кропивницького.

Найбільш представницькою на турнірі була Черкаська область. Це, зокрема, боксерські клуби з Черкас, Умані, Тального, Шполи, Жашкова, Корсуня, Звенигородки, і звичайно ж, з Лисянки. Всього 132 боксери різних вікових груп виходили на ринг, демонструючи свою силу і спритність. Вистачало й почесних гостей. Зокрема, відгукнувся на запрошення лисян Віктор Постол, чемпіон світу в першій напівсередній вазі за версією Світової боксерської ради (WBC).

Наші боксери вже беруть участь у престижних турнірах, хоча секція боксу у Лисянці відкрилася лише торік. Будемо надіятися, що в скорому часі серед чемпіонів різного рангу буде все більше боксерів, які прославлять наш край Богдана і Тараса.

Сійовуш Мухаммадієв, Костянтин Момот, Віталій Труш, Владислав Ситр та інші спортсмени порадували численних вболівальників своїми перемогами на рингу.

Відбулася справді історична подія, як багато хто назвав цей перший всеукраїнський турнір з боксу на Лисянщині. Попереду у наших боксерів – нові перемоги. В тому числі й на міжнародному рівні. А в Лисянці вже потрібно подумати про будівництво спортивного комплексу, щоб було де проводити турніри такого високого рівня. І не лише з боксу, а й інших видів спорту.

Олександр ЩЕРБАТЮК

10.07.2019 22:51
Переглядів: 1083
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.