У Катеринополі ввели обмеження у зв’язку з COVID-19 - Вісті Черкащини

У Катеринополі ввели обмеження у зв’язку з COVID-19

Провівши 24 березня сходку сіл Гончариха, Ромейкове, Новоукраїнка, у Катеринопільській ОТГ нарешті усвідомили серйозність небезпеки поширення ковід та прислухались до рекомендацій вищого керівництва, зокрема рішень обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (від 25 березня) та запровадили ряд додаткових карантинних обмежень. Відтак обмежується:

  • проведення масових (культурних, спортивних, розважальних та інших) заходів, приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури, у спортивних залах;
  • діяльність розважальних закладів (клубів, дискотек);
  • діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) після 22-00, окрім тих, які надають послуги із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
  • проведення релігійними організаціями богослужінь, якщо не забезпечено наявності в споруді, приміщення не менше 10 кв.м на одну особу;
  • здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом в кількості більшій ніж 50% від кількості місць для сидіння;
  • рекомендовано керівникам установ, підприємств, організацій та іншим субєктам господарювання незалежно від форми власності максимально перевести роботу працівників у дистанційний режим.

Відповідне звернення за підписом селищного голови Володимира Коваленка розміщене на офіційному сайті громади 26 березня.

Втім з понеділка 29 березня катеринопільські школярі йдуть до школи, єрківські на канікули, а мокрокалигірські на тижневе дистанційне навчання.

Зауважимо, за робочий тиждень з 22-26 березня в Катеринопільській ОТГ добавилось 53 підтверджених випадки інфікування коронавірусом.

З 29 березня, як повідомляє катеринопільська первинка, розпочнеться вакцинальна кампанія від COVID-19 у тимчасових пунктах щеплень, створених на базі амбулаторій у Катеринополі та Петраківці. Щоденно планують вакцинувати не менше 30 осіб. Запис на вакцинацію відбуватиметься через сімейного лікаря, завідувача фельдшерським пунктом та за телефоном 0968585312.

Раніше повідомлялось, що в Катеринопільській громаді вакцинували 30 осіб (медиків та кілька освітян).

Марина КАМІНСЬКА

29.03.2021 10:06
Переглядів: 1164
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.