На Катеринопільщині попрощались із 36-річним Героєм

24 вересня у Бродецькому на Катеринопільщині попрощались із мужнім захисником України – Олександром Віталійовичем Лебединцем, що поліг 12 вересня під час виконання військового обов’язку на Донеччині.
Олександр Віталійович народився 18 квітня 1986 року в селі Бродецьке, отримав атестат зрілості в Бродецькій загальноосвітній школі, після закінчення якої продовжив навчання у Тальянківському технікумі, де здобув професію електромеханіка.
Закінчивши навчання, Олександр відбув строкову військову службу й розпочав трудову діяльність. Працював на приватному підприємстві В’ячеслава Зайченка, на Катеринопільському елеваторі та в Катеринопільському лісництві.
У 2014 році був мобілізований до лав АТО. Впродовж чотирьох років продовжував службу в Збройних силах України за контрактом.
З початком повномасштабного нападу росії на Україну знову став на захист Вітчизни.
Брав участь в активних бойових діях на Сході України. Був поранений, але знову повернувся на передові позиції до своїх побратимів.
«Він був щирим, люблячим сином, сильним і відважним патріотом України та її захисником, до останньої хвилини та подиху вірив у Перемогу та Збройні сили України», – охарактеризував Олександра очільник села Микола Білоус.
Вічна пам’ять та шана Герою. Царство Небесне його світлій душі. Рідним та близьким – щирі співчуття.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Тальнівщина попрощалася з 36-річним Героєм, який віддав життя за Україну

Читайте нас також в Telegram!

 

24.09.2022 12:41
Переглядів: 2781
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.