Катеринопільщина попрощалась з інспектором прикордонної служби, який загинув на Донеччині

6 серпня в селі Шостаковому на Катеринопільщині прощались із полеглим земляком.

«Солдат Тимчук Руслан Павлович, 1981-го року народження, був інспектором прикордонної служби комендатури швидкого реагування прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова. Вірний військовій присязі, загинув у бою за Батьківщину 2 серпня», – інформують у Черкаському ТЦК.

Земляки зустрічали Героя навколішки. Дорога була встелена живими квітами. Провести Руслана Павловича прийшли близько пів тисячі людей.

Руслан Тимчук – уродженець Шостакового. Закінчив Катеринопільську школу №2, потім вивчився на тракториста в Мокрокалигірському професійно-технічному училищі. Трудову діяльність розпочав механізатором на підсобному господарстві «Бондарка», продовжив трудовий шлях у сільськогосподарському товаристві «Агро-Вікторія», а останні роки працював на Катеринопільському елеваторі. «Де б не працював Руслан Павлович, він був спеціалістом своєї справи, завжди відповідально ставився до виконання роботи. В колективі підтримував дружні відносини, завжди відстоював свою точку зору, веселий, товариський, завзятий. 8 березня 2022 року по військовій мобілізації призваний на службу в ЗСУ. Брав участь в активних бойових діях на сході України. Він був великим, відважним патріотом України та її захисником. Але, на превеликий жаль, 2 серпня на Донеччині від артилерійського обстрілу загинув. Вірний військовій присязі виявив стійкість і мужність в обороні Батьківщини. У мирному житті він був чуйним, вірним, надійним товаришем, турботливим сином і люблячим батьком та братом. Був майстром на всі руки: побудувати, відремонтувати, полагодити – виконував будь-яку роботу. Жив, працював, мріяв, любив життя, будував плани на майбутнє, але доля розпорядилася інакше. Віддав життя за цілісність і незалежність України, за свою землю, за свободу», – поінформував староста Шостакового Микола Піщаний на церемонії прощання.

«Руслан Тимчук під час військової служби ніколи не шукав легких шляхів, завжди був готовий брати на себе усю повноту відповідальності за прийняті рішення в будь-яких умовах і обстановці, Воїна-Героя завжди відрізняли надзвичайно високі якості справжнього патріота, відданість Вітчизні, високий професіоналізм, чесність та повага до людей»,– зауважив начальник 4-го відділу Звенигородського районного територіального центру комплектування і соціальної підтримки.

Вічна слава Герою! Щирі співчуття рідним та близьким!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Тальнівчанка терміново збирає кошти на авто для бригади військових

Читайте нас також в Telegram!

07.08.2022 14:16
Переглядів: 5643
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.