Гороскоп від Ольги Соломки на 19-25 вересня

Тароскоп на тиждень з 19 по 25 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Час уже гучно відсвяткувати зміни у вашому житті, тим паче, що кошти на це є, і на свято ви давно заслужили. Та і не все ж працювати – треба і розважатися.

Тілець (21.04 – 20.05)

Спочатку може здатися, що виходу немає, що попереду – суцільні складності. Але як тільки ви перестанете бачити в собі жертву, а перетворетеся на переможця – так і проблеми всі щезнуть.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Будьте щедрими зі світом і світ буде щедрий з вами, діліться грошима, ідеями, часом – і отримаєте все це примноженим. До вас приходять плідні ідеї, шалені гроші, спокій і достаток – насолоджуйтесь!

Рак (22.06 – 22.07)

Вдалий період для того, щоб не лише насолодитися самому плодами своєї праці, але й поділитися насолодою з оточуючими. Хоча хтось вас і стримуватиме, але все, що ви робите, варто того, щоб це побачили люди.

Лев (23.07 – 23.08)

Вам вже трохи набридли з’ясування стосунків і виробнича колотнеча навколо карєрної драбини. Захочеться відійти в бік. І, на ваше здивуванея, ви отримаєте все, чого хотіли і на що заслуговуєте!

Діва (24.08 – 22.09)

Не завадить трохи обережності у фінансових справах: не світіть грошима, не хвастайтесь подарунками і підтримкою впливових осіб. Попереду романтичні розмови і пропозиції.

Терези (23.09 – 23.10)

У вас попереду приємні зустрічі і розумні розмови, візити дуже близьких друзів, з якими ви гарно проводите час. Навколо вас чимало принад і ви обираєте чим будете насолоджуватимся.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Якщо ви вже прийняли рішення, то сміливо йдіть вперед, не витрачайте сили і час на вагання. У вас попереду досить значні зміни усього способу життя, тож приготуйтеся до пригод.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Важливий період у вашому житті вже завершується, причому дуже яскраво і пишно, збуваються усі ваші побажаня. Але вже на часі початок нового етапу, побережіть сили для прориву.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Починається дуже продуктивний і щасливий період. Знайдуться люди, що допомагатимуть вам і всіляко підтримуватимуть. Та і самі обставини складатимуться на вашу користь.

Водолій (21.01 – 19.02)

Перед важливим ривком вам важливо відпочити і зібратися з думками і силами. Хтось намагатиметься сказати гостре слово щодо вас, покритикувати. Сприймайте це як дарунок і дороговказ.

Риби (20.02 – 20.03)

Можлива дискусія між вами та приятелями, де ви будете палко відстоювати свою точку зору. Маєте рацію, адже ваша інтуіція вас не підводить. Питання лише в тому, щоб потім залишитися в добрих стосунках.

Прогноз для України.

Загальні тенденції. Наші позиції досить слабкі – не вистачає сил для того, щоб бути активними. Можливі загострення на сході, посилення військових дій, також конфлікти всередині, які розгоряються через підступність, хитрощі і маніпуляції.

Економіка. Цілком позитивний тиждень, сповнений впевненості, рішучості, зрілого виваженого підхіду до питань економічного зростання. Хоч і звучатиме критика, і дії будуть місцями досить болісними, проте вони підуть на загальне благо.

Міжнародні стосунки. Розпочинаються якісь рухи навколо України, якісь дії. Проте, вони будуть досить сприятливими для нас і принесуть ще більше грошей і турботи.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.

19.09.2016 10:20
Переглядів: 1025
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.