Звенигородський клуб ветеранів ''Берегиня'' збирає друзів - Вісті Черкащини

Звенигородський клуб ветеранів ''Берегиня'' збирає друзів

Звенигородська міська організація ветеранів війни і праці зі своєю очільницею Аллою Михайлівною Мартиненко організовує змістовне дозвілля для містян поважного віку. Цілорічно вони збираються у районному Будинку культури вихідного дня, а влітку влаштовують танцювальні вечори під духову музику у міському парку.

Активісти ветеранського руху організували клуб «Берегиня» і тепер їхні зустрічі стали тематичними – ще більш цікавими і корисними. Це і творчі вечори, і майстер-класи, вшанування достойних та заслужених ветеранів, свята і традиційні заходи , що збагачують духовно, підтримують морально.

Днями поважні клубівці долучилися до відзначення Міжнародного дня дружби. Того вечора у Будинку культури було особливо багатолюдно. Алла Мартиненко підготувала і провела цей захід змістовно і весело, вміло об’єднавши навколо теми всіх учасників. Улюблені танцювальні ритми, конкурси і вікторини, веселі змагання, поезія , проза і дотепний гумор не давали нудьгувати учасникам свята ні хвилини. Найактивніші отримали призи , подарунки, ніхто не був обділений увагою і шаною. Незмінний діджей клубу Сергій Слинько наповнив зал чудовою музикою, що створила романтичну ауру дружби і духовного єднання. Задоволені клубівці сфотографувалися біля Будинку культури.

А до кінця літа в них ще чимало змістовних і цікавих заходів, до яких долучаються все більше ветеранських друзів….

Лариса БІЛИК

16.08.2019 12:04
Переглядів: 836
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.