Звенигородського «терориста» відправили за ґрати

На фото: мати зловмисника

33-річного Артема Заболотнього зі Звенигородки, який тривалий час тероризував сусідів та власних батьків, відправили до в’язниці. Йому доведеться відбути щонайменше 5 років ґратами. Окрім цього йому можуть додати ще строк за побиття жінки.

З приводу тілесних пошкоджень, які він завдав сусідці, йому оголошено про підозру, – коментує начальник Звенигородського райвідділу поліції Олег Міщенко. – А за результатом судових розглядів попередніх кримінальних проваджень йому винесено вирок про реальне позбавлення волі. Має відбути покарання в 5 років за угон автомобіля. За побиття строк може збільшитися. Плюс є ще матеріали по крадіжках.

Вирок був винесений ще 11-го серпня. Мати зловмисника Надія Заболотня досі не вірить, що син відсидить увесь термін. Сусіди ж задоволені ув’язненням чоловіка.

Досі думаю, що він будь-якої миті може повернутися додому, – каже Заболотня. – 11 серпня вранці до нього приїхала поліція, зачитала обвинувачення і закувала в наручники. Ув’язнили прямо в залі суду. На засіданні я не була. Але ж слідчий один сказав нещодавно: «Ви дуже не розслаблюйтесь, бо він скоро може додому прийти». Його мають відправити на реабілітацію в Дніпро. Може, хоч з півроку відпочинемо. Тепер така тиша у всьому будинку. Сусіди на сьомому небі. Але ж серце в мене болить, бо я мати. Який він не є, а мені шкода.

Напередодні арешту дебошир побив пам’ятники на могилах батьків Надії Заболотньої.

10 серпня він поперебивав пам’ятники на моїх батьках, – плаче жінка. – Я й не знала нічого з початку. Люди мені сказали. Коли прибігла й побачила, думала помру. Все розбито на дрібні шматки. Після цього він телефонував і казав: «Я тобі ще «краще» зроблю. От побачиш, коли загориться твій онук».

Нагадаємо, наркозалежний чоловік роками тероризував мешканців двоповерхівки у Звенигородці. Розбивав вікна та бігав за людьми із сокирою. 15 липня відправив на лікарняне ліжко 71-річну сусідку. Родичі постраждалих готові були чинити самосуд.

Сергій РАДЧЕНКО

09.09.2020 13:24
Переглядів: 3844
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.