Звенигородчанці ледь не проломили голову через зауваження - Вісті Черкащини

Звенигородчанці ледь не проломили голову через зауваження

У Звенигородці 71-річну Галину Кабацюру по-звірячому побив неадекватний сусід. Лупцював двометровою металевою трубою та намагався зарізати косою. Інцидент стався минулої середи, 15 липня. Зловмисник вже тривалий час тероризує мешканців 2-поверхового будинку. Цього разу все почалося через звалене на гаражі дерево.

Ця жінка постраждала ні за що, – пояснює мати підозрюваного Надія Заболотня. – В той день до нас приїхав інспектор з екології. Мій син звалив дуб на гараж людині. І от стоїмо розмовляємо. Аж тут вибігає мій син. Почав кричати, що це не він звалив дерево. Хапає двометрову трубу й замахується. Позаду нас йшла Кабацюра із сумками. То він накинувся на неї. Він так бив цю бідну жінку… Бив, куди бачили очі. Я кричала не своїм голосом. Сусіди повибігали на балкони, але одразу ж повтікали. Лупцював то мене, то її. А потім взяв косу й почав нею розмахувати. Галю зачепив. В неї полилася кров. А той інспектор кинувся навтьоки.

Зараз постраждала досі в лікарні. Додому повертатися боїться. Водночас не хоче, аби син влаштував над нападником самосуд. Служить в АТО.

Зараз, як в тумані згадую все, – каже Галина Кабацюра. – Пам’ятаю, що зробила йому зауваження, бо він дуже матюкався. Тепер маю гематоми по всьому тілу. Дуже болить голова. Після цього до нього приходили мої родичі. Кидався на них із сокирою. Тепер боюся додому повертатися. Сину своєму нічого не казала з початку, бо не хочу, аби його посадили за вбивство. Він зараз служить в АТО.

Врятувала жінок старша донька Заболотньої. Поралася саме по господарству. Жінка має інвалідність.

Я бачила, що Артем хотів зарубати косою тітку Галю, – розповідає Світлана Ткаченко – Я вчепилася щосили в держак. Зазвичай я не втручаюся в ті розбірки. Брат часто влаштовує їх у дворі. Але тут не могла стояти осторонь, коли людину убивав.

Поліція вже порушила кримінальну справу за фактом побиття пенсіонерки. В перший день після злочину підозрюваний зник. Проте зараз чоловік вже вдома.

Звенигородчанин вже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. Його кілька разів ловили п’яним за кермом.  Окрім цього у нього знаходили наркотики та зброю.

Сергій РАДЧЕНКО

20.07.2020 15:27
Переглядів: 8655
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.