Жителі Водяників вшанували свого відомого земляка - Вісті Черкащини

Жителі Водяників вшанували свого відомого земляка

Шанують пам’ять у Водяниках на Звенигородщині про уродженця села Миколу Щербину – мецената, засновника гірськолижного спортивно-оздоровчого комплексу та виробничого підприємства із заморожування фруктів «Сіріус». Це ще раз засвідчило йому меморіальної дошки, яка віднині прикрашатиме фасаді сільського будинку культури.

На мітингу з цієї нагоди звучали щирі слова вдячності землякові, який залишив світлий слід на землі. Адже Микола Григорович постійно брав саму активну участь у всіх культурно-громадських заходах, котрі відбувалися у його рідному селі, своїм коштом збудував тут церкву, створив робочі місця як для односельців, так і для багатьох жителів сусідніх населених пунктів, відновив джерела за селом, надавав необхідну допомогу місцевій школі та іншим об’єктам соціальної сфери. Водночас дбав і про соціально-культурний розвиток Шевченкового краю в цілому.

Про це говорили на велелюдному мітингу сільський голова Водяників Володимир Мовчан, уродженець села, ректор Черкаського Національного університету Олександр Черевко, відомі митці Зоя Ружин, Василь Нечепа, Костянтин Павлов. А освятив меморіальну дошку, до якої лягли гори квітів, настоятель Свято-Миколаївського храму УПЦ Київського патріархату о. Михайло.

Михайло НЕЧАЙ

01.06.2018 09:23
Переглядів: 933
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.