Воду скуповували упаковками і навіть черпали зі Шполки

Наприкінці жовтня Ватутіне зіштовхнулось з проблемою водопостачання: “У Ватутіному відключили водопостачання через борги “Водоканалу” за електроенергію,− поскаржився 30 жовтня місцевий житель, відомий краєзнавець Валерій Бурій, − а у місті-побратимі Смілі – ще й досі не розпочався опалювальний сезон, також за борги… Весело! Переживемо…А в магазині “АТБ” свято – залежану воду розбирають упаковками!

Чому б було на офіційному сайті міськради не опублікувати інформацію про проблему, вчасно попередити мешканів, заспокоїти, порадити, де брати технічну воду для вбиралень, а також де є колодязі, колонки питної води, налагодити підвезення води для приготування їжі. Попередження та поради варто було б розмістити і в соцмережах, на сторінках місцевих ЗМІ, підключити до вирішення надзвичайної події місцевий депутатський корпус. У нас, на дошці оголошень біля під’їзду, інформація відсутня (перевіряв особисто!) “

Того ж дня Вадим Грабовий поділився світлинами, на яких видно, як люди черпають воду, сподіваємось, для господарських потреб, а не для приготування їжі біля Мосту кохання з річки Шполки – далеко не найчистішої водойми Черкащини.

Натомість, інші містяни інформацію про відключення води не підтверджували, писали, що це неправда. Згодом з’ясувалось, що воду таки відключали, але погодинно в різних районах. Станом на 5 листопада ситуація з водопостачанням налагодилась. Два підприємства РЕМ та “Водоканал” домовились про схему погашення боргів.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

06.11.2018 10:15
Переглядів: 932
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.