На Звенигородщині власниця скаліченої тварини в суді пробачила кривдника - Вісті Черкащини

На Звенигородщині власниця скаліченої тварини в суді пробачила кривдника

фото тематичне

У Ватутіному, що на Черкащині, суд звільнив від відповідальності 44-річного чоловіка, який скалічив собаку. Відповідна ухвала опублікована в реєстрі судових рішень. Інцидент стався ще влітку минулого року вночі. Зловмисник наніс декілька ударів ногами собаці на прізвисько Джесі. На місце були викликані працівники поліції. Згодом експерти зафіксували рубану рану та два переломи на задній лапі. Це призвело до каліцтва. Правоохоронці розпочали кримінальну справу за фактом жорстокого поводження з тваринами.

22 грудня в залі суду кривдник визнав свою провину. На слуханні була й власниця собаки. Саме вона перебувала в статусі потерпілої. Проте жінка клопотала, аби кримінальну справу проти ватутінця закрили. Жодних претензій до чоловіка вона не має. Останній збитки компенсував.

–Суд закрив провадження з тих підстав, що обвинувачений примирився з потерпілою, – розповіла речниця обласної прокуратури Світлана Андрійченко.

Прокурор у судовому засіданні не заперечив проти звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності. Водночас юристи вважають, що справу можна було б довести до кінця і покарати винуватця. На думку фахівців, злочин стався не лише проти тварини, а й проти суспільної моралі. Відтак це не є справою приватного обвинувачення, коли від власника собаки залежить, чи покарають обвинуваченого.

Анатолій БУЗИНА

15.01.2021 15:03
Переглядів: 1435
1 коментар

Коментарі

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.