Ватутінці знову здобули перемогу за кордоном

Недавно ми писали, що ватутінський танцювальний колектив Ольги Очкасової «Dance pro style» виборов Гран-прі на фестивалі в Грузії, а тут новий, черговий успіх. Ватутінський театральний колектив «На біс!» під керівництвом Юлії Красільнік здобув 1-ше місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Самоцвіти» (Польща) у категорії театральне мистецтво (старша вікова група). Про це повідомило місцеве видання «Місто робітниче».

На польському фестивалі здобули також почесні треті місця єрківчанка Даша Молочева (викладач Ольга Матвійчук, Ватутіне) та хореографічний ансамбль «Цвітень» (Ватутіне) під керівництвом Марії Пересунько.

«Фестиваль проходив у мальовничому польському містечку Красічин на території замку. Ми там перебували 4 дні. Приймали нас тепло, гостинно. Я здобула 3 місце у категорії «естрадний вокал». Учасники всі були дуже сильні. Отримала багато вражень. Їздили на екскурсію до Перемишля», − розповіла Даша Молочева.

Зауважимо, що цьогоріч виповнюється 10 років творчої діяльності Юлії Красільнік – талановитого, креативного викладача театрального мистецтва. 8 із них Юлія, як вона сама зауважує, працює у Ватутінському міському Палаці культури. В доробку Юлії та її колективу безліч нагород, грамот, кубків.

«Це робота, на яку я йду завжди з настроєм, тут чудові колеги, любимі учні, мої “На біс!”, тут частинка мене», − пише Красільнік і додає, що на початку вересня, «дякуючи щоденній праці, любові до професії», отримала стипендію Президента України для молодих митців у галузі культури. «Це для мене велика честь від найкращого Президента України отримати винагороду за свою працю, − зауважує жінка. − Дякую моїм учням всіх років, колегам, друзям та рідним за підтримку! Це все завдяки Вам! Люблю».

Вітаємо Юлію і талановиту молодь із перемогами!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Нагадаємо : Ватутінська танцювальна студія виборола Гран-прі на фестивалі в Грузії

25.09.2019 09:26
Переглядів: 2544
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.