У Ватутінській міськраді заявили про безпрецедентне у місті шахрайство - Вісті Черкащини

У Ватутінській міськраді заявили про безпрецедентне у місті шахрайство

У Ватутіному невідомі особи, прикриваючись іменем діючого мера, обдурили місцеву мешканку. Про це повідомили на сайті міської ради.

«Сьогодні трапився безпрецедентний випадок. В міську раду прийшла мешканка, яка повідомила, що здійснила купівлю-продаж нерухомості з особами, які назвали ім’я міського голови Олександра Лисюка, як гаранта даної операції. Офіційно повідомляємо, що Олександр Лисюк ні в яких операціях з нерухомістю не виступає ні гарантом, ні посередником, не співпрацює з колекторами по вибиванню боргів та не бере участь в інших сумнівних справах та шахрайських схемах», – йдеться в дописі.

Ймовірна жертва зловмисників прийшла до кабінету мера, аби повідомити, що перерахувала кошти.

До мене в кабінет прийшла жінка зі щасливим виглядом, – розповідає Лисюк. – Каже: «То кому віддавати ключі й документи? Я вже гроші перерахувала». Я отетерів. Пояснив, що я не маю відношення до цієї ситуації. На це жінка почала погрожувати, мовляв, розповість всьому місту, який я аферист. Я попросив секретаря викликати поліцію. Ця людина схопилася й швидко пішла. На цьому все й закінчилося.

Подібне вже неодноразово траплялося, пояснює мер.

Таке було й при колишньому міському голові, – запевняє Лисюк. – До нього двічі або й тричі приходили. Впевнений, що це «працює» одна й та ж бригада. Найгірше те, що люди гроші перераховують цим шахраям. Якось навіть колектори від мого імені називалися.

Як виявилося з подібною схемою телефонували щонайменше до двох ватутінців.  Водночас, як повідомили у Звенигородському райвідділі поліції, жодних заяв про шахрайство за цим випадком до них не надходило.

Анатолій Бузина

22.10.2020 22:40
Переглядів: 2210
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.