У Ватутіному зловили двох крадіїв

Дуже часто і в соціальних мережах, і при особистому спілкуванні ватутінці нарікають на ріст крадіжок у їхньому рідному місті.

─ Поїхали наші молоді сусіди на море, ─ розповідала нещодавно пенсіонерка Валентина Кащенко, ─ нікому нічого не сказали, хіба родичам, що живуть неподалік. Однак ми з сусідами бачили, що їх давненько не видно. То й що? Літо. Відпочивають десь люди. Аж тут бачу – вікно відкрите. Ну, думаю, повернулись. Куди там! Обчистили! Видно вичислили, що кілька днів підряд не горить світло, та й обікрали. Чого було батькам не сказати, щоб вечорами приходили, світили, не знаю. Зараз страшно квартиру залишати. Хоч у мене, приміром, як для путніх злодіїв, то й нема що красти, але ж, навіть, як і каструлі на металобрухт здадуть, то й то вже біда, не докупишся. Усе таке дороге, що страх.

І от врешті – поліція зловила двох крадіїв. Ними виявилися двоє місцевих жителів чоловік віком 26 років та жінка віком 29 років, які спільно проживали. На рахунку зловмисників 5 епізодів кримінальної діяльності. “Крадіжки вчиняли із осель, коли там не було господарів. Проникали в приміщення через вікна, віджимаючи металопластикову раму. Після чого викрадали з квартир цінні речі та тікали на таксі”, ─ повідомляє Сектор комунікації поліції Черкаської області від 3-го серпня.

Олександр ГРИГОРУК

07.08.2017 12:41
Переглядів: 1912
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.