У Ватутіному стартував обмін україномовними книгами

У Ватутіному на Черкащині започаткували чудову ініціативу: обмін україномовними книжками. Оголосила цю культурно-освітню акцію 28 липня (в День Державності України та День хрещення Київської Русі –України) Ватутінська міська бібліотека для дорослих.

«Метою її проведення є заохочення до читання україномовних видань вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярних видань з історії та культури Української держави», – інформують у фейсбук на офіційній сторінці міськради і закликають усіх охочих долучитися до наповнення книжкових поличок україномовними книгами в пункті буккросингу по центральній алеї міського парку.

«Прекрасна ідея, – ділиться враженнями переселенка з Харкова Вікторія. – Зараз, як ніколи, хочеться більше дізнатись про вітчизняну історію, культуру. Із задоволенням почитаю, ще й внукам перекажу. Хай знають, яка прекрасна наша Україна, яка трагічна і водночас славетна в неї історія!»

«Можу принести в пункт обміну українські народні казки, на яких сама зростала. Рада буду, якщо комусь приглянуться. Наш народ мудрий, працьовитий, добрий, цього і навчає у фольклорі, «на авось» або випадок, чудо не розраховує, як це робить типовий російський Іванко. Ми різні. І це треба з дитинства усвідомлювати», – каже пані Марія зі Скаливатки.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Театральна студія з Тальнівщини зняла хореографічну постановку, щоб зібрати кошти для військових

Читайте нас також в Telegram!

01.08.2022 11:54
Переглядів: 472
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.