Театральна студія з Тальнівщини зняла хореографічну постановку, щоб зібрати кошти для військових

Театральна студія «L-Pozitive» з Кривих Колін на Тальнівщині під час війни працює ще з більшою самовіддачею. Не сидять, склавши руки, а виборюють Перемогу на своєму фронті, культурному. Своїми постановками вони підтримують бойовий дух наших військових, додають кожному з нас сил жити і рухатись вперед. Неможливо повірити у щось інше, як у Перемогу України над ворогом, після перегляду відеоролика «Зима, що нас змінила». Ця постановка, у яку вклали душу і керівник Людмила Якименко, і всі учасники, по праву нещодавно посіла найвищу сходинку Міжнародного онлайн-конкурсу «Країна Кобзаря» у столиці.

Що ж, не встигли охолонути емоції від новини про здобуту найвищу нагороду, як студія взялася до організації наступного сміливого, глибоко українського проєкту – хореографічної постановки «Ми з України» під девізом: «Ми просто діти, але негоже вдома нам сидіти. Своєю ж рідною співаємо і розмовляємо. І в танці закружлявши, ми кожне серце зігріваємо!».

29 липня студія виїхала у поле, аби відзняти задуманий відеоматеріал. Усе для того, аби у такий спосіб, добряче попрацювавши, назбирати з перегляду відео кошти і передати їх військовим Збройних Сил України.

Просто під час нашого спілкування учасники гуртом прокричали: «Ми у полі!»:

– У нас тут якраз творчий процес, – пояснила по телефону Якименко. – Долучилися всі: і випускники – Федір Мельник і Єва Головко (вона у нас ще й головний відеооператор), і студенти, які тільки вступили на перший курс Тальнівського будівельно-економічного коледжу. На жаль, у нас немає тисячних переглядів в «Ютуб», тож будемо сподіватися на підтримку від українців, у чих серцях переконливо б’ється слово «Перемога». Ми не просто просимо кошти чи оголошуємо збір, а показуємо свою роботу, закликаємо всіх до Перемоги.

Нині ролик вже запустили в соцмережах «Фейсбук» та «Інстаграм», його можна побачити в «Ютуб». Давайте підтримаємо молодь коштами, а з нею – і наших воїнів! І неважливо, скільки: 20, 30 чи 100 гривень! Головне – діяти. Разом до Перемоги! А як інакше, коли в нас такі діти?

Кошти можна перерахувати на картку: 4149 4991 2613 5340

(Мельник Ф. В. – староста театральної студії).

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Діти з Тального продавали ягоди, щоб зібрати кошти для ЗСУ

Читайте нас також в Telegram!

01.08.2022 09:38
Переглядів: 890
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.