У Ватутіному комісія не дала дозвіл на відкриття ринку

У Ватутіному досі не відкрили місцевий ринок. Причиною є недотримання санітарних вимог. В минулий четвер на площу базару приїхала комісія, яка й мала вирішити його долю. Проте, як виявилося, нові власники не встигли підготувати торговицю для підприємців та покупців. Були відсутні засоби для недопущення інфікування коронавірусною інфекцією. Ринок планували запустити з п’ятниці, 5 травня. Дозволу на це не отримали. Разом з тим, чи не найбільшою проблемою є незаконна торгівля на вулиці. Якщо люди й далі продаватимуть там товар, ринок відкривати не можна буде. Аби спробувати вирішити ситуацію, власники базару звернулися до заступника міського голови Юрія Кубявки.

– Я скільки раз просив, аби всі засоби не могли б бути, а були в наявності під час перевірки, – каже Кубявка. – Але припустимо, що сьогодні ми перевірили і все зроблено так, як має бути. В неділю приходимо і бачимо трьох людей, які торгують за межами ринку. Виходить, треба зачиняти базар.

Чиновник пропонує переконати нелегалів зайняти робочі місця на території базару. Інакше торгівля ще довго не розпочнеться.

У Звенигородці проблему із перекритою вулицею Чорновола вже вирішили. Місцева влада заборонила ярмарок взагалі.

– Маємо листи від пожежників, медиків та Держпродспоживслужби, аби припинити торгівлю на вулиці Чорновола, – каже міський голова Олександр Саєнко. – Екстрені служби не могли там проїхати. Тому зараз у нас працює лише ринок. До того ж думаємо над альтернативою. У вівторок буду зустрічатися з бізнесменами з приводу цього питання. Всі, хто раніше торгував по Чорновола зараз працюють в базарі. Всім вистачило місць.

Статус ярмарку торгівля на вулиці у Звенигородці набула 4 роки тому. Більшість містян підтримали рішення закрити її. Про це свідчать опитування у соцмережі.

Анатолій Бузина

05.06.2020 17:00
Переглядів: 2247
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.