У Ватутіному День міста відсвяткують урочистою ходою та покладанням квітів до пам'ятника кривавому генералу

26 травня у Ватутіному відзначатимуть День міста. Що бачили, а такого давно не бачили. Схоже, у Ватутіному іменини міста святкують за усталеною радянською традицією: виступи місцевих колективів, фестиваль каші, нагородження, футбол, покладання квітів до монумента Миколі Ватутіну, який, згідно з дослідженнями сучасних істориків, розглядав українців, як гарматне м’ясо.

З новинок, що трохи відходять від «совка»– місто майстрів, дитячий пленер у парку відпочинку, фестиваль фарб (holi fest) та бібліотечна галявина.

Завжди з нетерпінням ватутінці очікують виступу студії «Денс про Стайл», яка вражає цікавими хореографічними композиціями та запальними танцями. Цього разу обіцяють, що теж буде на що подивитися.

Хедлайнером свята визначили місцевий оркестр «Угольок» із джазовою програмою. Далі – ігри та дискотека.

До слова, у сусідньому Катеринополі подібні заходи проходять куди феєричніше та креативніше. Організатори залучають до участі українських зірок – Григорія Вагапова, Ірину Федишин, Романа Скорпіона, Руслану Лоцман. Минулого року виступали також рок-гурти “Ot Vinta”, “Numer 482”, “Вперше чую”, а також ватутінський гурт “ПостСкриптум”. 2017 було неперевершене шоу від кінного театру Олега Юрчишина. Хтось скаже, що справа в грошах, а хтось зауважить, що можливо чиновникам просто треба більше любити своє місто.

Марина КАМІНСЬКА

25.05.2019 19:17
Переглядів: 1281
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.